Vybrané reference

Klub Stoun

hudební klub stoun

Responzivní webové stránky hudebního klubu Stoun. Obsáhlé a maximálně jednoduché a intuitivní administrační rozhranní. Možnost vytvářet a rozesílat newsletter (také v HTML verzi) přihlášeným návštěvníkům. Propojení se sociálními sítěmi, mikrodata - události, možnost on-line nákupu vstupenek,…
Stoun.cz

Juta Agency - mobilní wc

Juta Agency

Menší firemní webové stránky propagující mobilní toalety a sanitární zařízení. Cílem bylo představit návštěvníkům jednouchým způsobem firemní portfolio služeb.
JutaAgency.cz

Dolfi gardens

dolfi gardens

Responzivní design webu zahradního architekta, jehož cílem je nabízet návrhy a projektování zahrad, spolu s ukázkami realizací. Široké administrační rozhranní, možnost zasílání newsletterů zákazníkům a jiné.
Dolfi.cz

Palivové dřevo Woodpic

paliva woodpic

Web nabízející primárně prodej palivového dřeva a umožňující rychlou rezervaci a kalkulátor pro určení ceny. Součástí nabídky byla také vytváření a správa reklamních kampaní na Google AdWords a Seznam Sklik.
www.paliva-woodpic.cz

MAX Construction s. r. o.

MAX Construction

Stavební společnost MAX Construction s. r. o. Malé webové stránky s možností administrace. Galerie stavebních postupů a reference nejvýznamnějších stavebních projektů.
MaxConstruction.cz

Restaurace U Hučky

Rest U Hučky

Návrh a vytvoření webových stránek Restaurace U Hučky s možností odběru newsletteru. Administrační rozhraní s možností vkládání od akcí, až po denní menu, podpora e-mailingu pro zaregistrované osoby. Výstup ceníku v pdf.
U-hucky.cz

Oční optika Novum

Oční optika Novum

Rozšířený firemní web s možností editace a jasnou strukturou nabídky.
OptikaNovum.cz

Vagón cafe bar

Vagón cafe bar

Kompletní redesign webových stránek Vagón cafe baru. Rozsáhlé, ale intuitivní administrační rozhranní s možností rozesílání newsletterů, exportů, editaci textů a fotogalerií, ...
vagonbar.cz

Nouzové otevírání & bezpečnostní dveře Záviš

Záviš

Redesign webových stránek s cílem zvýšení konverzí návštěvníků. Kompletní restrukturalizace, vytvoření nového layoutu a také administračního rozhranní. Spuštění reklamní kampaně na Google AdWords. Kampaně na firmy.cz Navýšení návštěvníků/zákazníků na tomto webu.
Otevruvse.cz

Restaurace U splavu

u-splavu.cz

Redesign stránek na responsivní verzi. Součástí je malá fotogalerie, dělená nabídka a v neposlední řadě intuitivní administrační rozhranní.
U-splavu.cz

KinoJede.cz

KinoJede.cz

Jednostránkový responzivní web – mikrosite, sloužící nejen jako podpora pro ne-internetové reklamní kampaně. Interaktivní formulář pro snadný kontakt a design, který se přizpůsobí mobilním zařízením.
KinoJede.cz

Fitpoint

Fitpoint

Vytvoření webových stránek pro sportovní a relaxační centrum Fitpoint. Součástí webu je intuitivní editační rozhranní a dvoujazyčná verze. Propojení se sociálními sítěmi a možnost objednávky vstupenek.
FitPoint.cz

Mujrobertek.cz

Mujrobertek

Komplexní internetový marketing se zaměřením na zvýšení konverzí. SEM, marketing ve srovnávačích cen, SEO off page a on page, a mnoho dalších činností...
Mujrobertek.cz

Virtuální prohlídky Robert Mročka

Virtuální prohlídky

Návrh a vytvoření webových stránek pro prezentaci fotografií a virtuálních prohlídek od profesionálního fotografa Roberta Mročky s rozsáhlým administračním rozhranním umožňujícím snadné plnění webu.
360pano.cz

Famo Servis

Famo Servis

Jednoduchý vícejazyčný firemní web s důrazem na jasnou strukturu nabídky.
Famo-Servis.com

Sergej - Russkij Romans

Sergej Russkij Romans

Návrh a vytvoření nových webových stránek ruského umělce. Dvojjazyčné provedení, společně s možností přehrávání jednotlivých alb anebo přímo sestavení vlastního playlistu.
Russkijromans.com