Nabídka služeb internetového marketingu

Tvorba webových stránek

Vytvoříme Vám webové stránky na míru. Webové stránky tvoří jádro internetového marketingu. Měly by být strukturované, přístupné, optimalizované, ... Bez tohoto základu nelze efektivně implementovat internetový marketing do firmy. Nemít dnes kvalitní webové stránky znamená přicházet o zákazníky a také o zisky. Více info o webu na klíč.

Redesign, tvorba microsite, User eXperience design

Provedeme na vašem webu redesign dle vašeho přání a našich doporučení. Vytvoření responzivního webu resp. designu je automatické. V případě nutnosti prezentace vašeho speciálního, nebo nového produktu vám připravíme speciální web tzv. microsite. Nezapomínáme ani na UX.

Audit a analýza internetového marketingu

Uděláme audit Vašeho internetového marketingu, který nabízí ucelený a nezaujatý pohled na jeho stav. Určíme jeho slabé stránky a navrhneme činnosti vedoucí k jeho zlepšení. Dokážeme udělat analýzu před zavedením internetového marketingu. Definovat cíle, kontrolovat jejich následné plnění od přípravy až po hotové dílo.

Implementace e-shopu

Potřebujete vytvořit e-shop? Nabizíme prověřený e-shopový systém s možnostmi importů, exportů, implementace platebních bran, responzivním designem a mnoha dalšími funkcemi.

Internetový marketing

Zavedení internetového marketingu není jen o vytvoření webových stránek. Realizujeme nejen webové stránky, ale vše potřebné k tomu, aby váš internetový marketing byl pro vaši firmu (organizaci, obec) přínosem. Tento proces je dlouhodobý a je svázán s činnostmi dle vstupní analýzy a stanovenými cíli. Jen tak lze docílit skvělých výsledků.

Web konzultace v oblasti internetového marketingu

Nabízíme nezávislé konzultace ohledně Vašich webů, kampaní a vůbec celého internetového marketingu. Vše zůstává v rukou Vašeho webmastera, který provádí změny na naše doporučení. S konzultací a s optimalizací je spojena vstupní analýza, která ukáže stav vašich online (webových) aktivit.

Dodání a implementace virtuálních prohlídek

Virtuální prohlídky umožňují realistickou 3D projekci prostoru a efektivním způsobem ho prezentují. Kontaktujte nás a my vám zajistíme nejen samotnou virtuální prohlídku, ale také ji implementujeme na váš web nebo vaši stránku na Facebooku. Virtuální prohlídky implementujeme také do Google Maps©

Dodání a implementace e-learningu

Zabýváte se školením, rekvalifikacemi? Můžeme Vám poskytnout kvalitní LMS systém, který Vám umožní školení přes web. Také zpracujeme vaše studijní materiály.